Účastníci Green Rally se zastavili v neděli 27. srpna 2017 V Luhačovicích, kde proběhlo společné focení všech závodníků, prohlídka Luhačovic a návštěva wellness v hotelu Alexandria. Vozidla bylo možné vidět na nové pěší zóně u hotelu Jurkovičům dům a také okolo fontány na Lázeňském náměstí. Celkem se představilo 22 automobilů, z nichž bylo 17 vozidel s elektrickým a 5 s hybridním pohonem. Akce se zúčastnila také generální ředitelka agentury CzechTourism Monika Palatková.

Hádka o nářadí přerostla v ostrý fyzický konflikt mezi otcem a synem v obci u Luhačovic. Starší muž při něm bodl nožem svého syna. Je obviněný z pokusu o těžké ublížení na zdraví. Případ se nejdřív pro policisty jevil jinak. Na tísňovou linku jim totiž volal začátkem srpna sedmašedesátiletý muž, že ho fyzicky napadl jeho sedmačtyřicetiletý syn.

Společnost Lázně Luhačovice připravila v týdnu od 6. do 9. září 2017 již 5. ročník Dnů slovenské kultury, které jsou jedním z vrcholů kulturního léta. Během několika dní se zde představí umělci ze Slovenska - slovenské osobnosti Milan Lasica a Martin Huba, ružomberský folklórní soubor Liptov a dámský salonní orchestr Afrodité. V letošním roce se fanoušci filmu mohou těšit na „Světlé místo“, a to ve středu 6. září 2017 v 19.30 v Městském domě kultury Elektra. Je to film o dějinách česko-slovenských vztahů v Luhačovicích, který režíroval Dušan Trančík.