Září 2020
Tools
Typography

V Luhačovicích se slaví. Reprezentanti tamního klubu vybojovali titul mistrů republiky v orientačním běhu v závodu ve sprintové štafetě. O velký úspěch se v Pardubicích v Ohrazenicích postarali Martina Jirčáková, Vojtěch Sýkora, Jonáš Hubáček a Vendula Horčičková. Vítězové si pro zlaté medaile doběhli v čase 56:03. Stříbro získali s třiadvacetisekundovou ztrátou obhájci loňského prvenství štafeta OK 99 Hradec Králové (Tereza Novotná, Daniel Vandas, Jan Petržela, Denisa Kosová), třetí skončil SK Severka Šumperk (56:54, Anna Štičková, Martin Poklop, Marek Schuster, Tereza Janošíková).