Město Luhačovice se snaží, aby bydlení v krásném lázeňském městě bylo pro jeho občany nejen příjemné, ale aby si lidé mohli užívat i benefitů místních služeb. „Vážíme si každého občana s trvalým pobytem v Luhačovicích, a protože tím městu hodně pomáhají, chceme pro ně připravit různé výhody,“ uvedl starosta města Marian Ležák. 

Šestačtyřicetiletá žena z Luhačovic čekala velkou lásku, místo toho zaplatila téměř 180 tisíc korun. Nepoučila se, štěstí na muže totiž neměla krátce na to ani ve druhém případě. Očekávaný sňatek ji přišel na 434 tisíc. Žena se v obou případech stala obětí podvodu na internetové seznamce a přišla o více než šest set tisíc korun. Její důvěřivostí se nyní zabývají policisté z oddělení hospodářské kriminality a z oddělení analytiky a kybernetické kriminality ve Zlíně.

Prakticky celý svůj profesní život spojil Jiří Dědek s luhačovickými lázněmi. V pomyslném žebříčku funkcí v managementu se během letošního roku propracoval na funkci generálního ředitele akciové společnosti Lázně Luhačovice. Kdo zná jeho zápal pro práci, tvůrčí schopnosti, široký rozhled i značné zkušenosti, potvrdí, že jde o posun naprosto logický.