Nový vizuální styl Luhačovic pochází od studia Toman Design, které vyhrálo v designérské soutěži organizované CZECHDESIGN. Město se novým stylem bude prezentovat nejen jako malebné lázně, ale i jako moderní a příjemné místo k životu. Luhačovice jej využijí ke komunikaci jak směrem k obyvatelům a partnerům, tak k turistům.

Město Luhačovice představilo svůj nový vizuální styl. Současný, nápaditý a přitom jednoduchý,  založený na výrazném logotypu, který doprovází svěží styl pestrých doplňkových ilustrací. „Luhačovice jsou moderní atraktivní místo k životu pro všechny generace s tou výhodou, že nabízí jako bonus krásnou přírodu, jedinečnou architekturu a lázeňské prostředí. Navíc jsou známy bohatým kulturně-společenským životem a skvělými občany, kteří jsou hrdí, že jsou Luhačovjany. Chceme město takto také prezentovat veřejnosti a věřím, že i díky nově zvolenému vizuálnímu stylu bude stále více lidí Luhačovice takto vnímat,“  poznamenal starosta Luhačovic Marian Ležák. Článek rozšířen o další ukázky.

Moderní sportoviště za 2,5 milionu Kč začalo v Luhačovicích sloužit veřejnosti začátkem listopadu. Významnou investici, která rozšiřuje občanskou vybavenost, přiblížil místostarosta Jiří Šůstek, který má v gesci majetkové záležitosti města.

Základní škola Luhačovice obdržela při Slavnosti škol Paměti národa v Praze prestižní certifikát společnosti Post bellum "Škola paměti národa" za systematickou výuku moderních dějin a za zapojení do vzdělávacích projektů této organizace. Jeden z projektů se uskuteční ve škole i v době připomenutí 30. výročí 17. listopadu.